What’s the Cost of Your Nutrition?

Just wondering how much everyone else is spending on these two meals……..My husband and I spent $2.56 per meal. So that’s a total of $10.24 per day for two meals for each of us! That leaves more room and $$ for extra healthy snacking, a fine dinner, and a little wine when we choose! WhoContinue reading “What’s the Cost of Your Nutrition?”